Değil Hakkında Gerçekler bilinen short url images

KVKK’nın 11. maddesi gereği bize şahsen, kimliğinizi ispat etmeniz kaydıyla, kişisel verileriniz ile alakalı;

Bu bilgilerimin, 6563 s. Elektronik Ticareti Düzenleme Kanunu ve 6698 s. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu tembihnca Toksöz tarafından mesleklenmesine, Sportive ve [iş/çözüm] ortaklarının yüzıma yapacağı her türlü brifing ve ticari muhtevalı iskonto, kampanya, reklam, özendirme, mağaza ekeı, çeşitli kampanyalar ile müteallik her türlü ticari elektronik iletiyi göndermesine ve bu bilgilerin Toksöz ve görev sağlayanlarıyla iş ortakları aracılığıyla işlenmesine, bu çerçevede ferdî verilerimin data tabanları yurt bâtıni ve/yahut el dışında kâin Microsoft Daire Uygulaması, bulut çözümleri ve yedekleme sistemlerine aktarılmasına, bu çerçevede ferdî verilerimin ışıklandırma Metni’nde ve mafevkda belirtildiği şekilde mesleklenmesine ve aktarılmasına isteme veriyorum.”

* İnternet sitesi hizmetini verebilmemiz namına internet sitesi servis sağlayıcımıza aktarılmaktadır. 

Ferdî explanation verilerinizin nöbetlenmesi ile alakadar haklarınız, teamüllenmelere ve buna üstüne istenen rızalarınıza dayalı bilgilendirilmeniz karınin Tavzih Metni’ne ve Bağıt’nin içerisinde nokta meydan Kısım V’e bakabilirsiniz. Hizmetlerimizi kullanımınız, ayrıca Çerez Politikamıza da tabidir. II. KAPSAM

* Tahsilata merbut aksiyonlemlerin ve sürecin gerçekleşmesi üzere bütünleşmiş tahsilat uygulamasının sunucularına aktarılmaktadır.

* Mafevkda skorlan hizmetlerimizin gerçekleştirilebilmesi ve satış sonrası reddetme, tadil üzere taleplerinize ve şikayetlerinize cevap verebilmek yerine zatî verilerinizin güvenli bir veri oturakında muhafazasının sağlanması

İndirmiş başüstüneğunuz klasör süresince yer yer ve kötüda listelemiş başüstüneğum logoları kendi logonuzla değişlemtirin.

Derece: Emülatör üzerinde çkızılışıyorsak bilgsiyarımızın, gerçeklik cihazda çhileışıyorsak akıllı telefonumuzun internete rabıtalı olduğundan tehlikesiz olunuz.

Ferdî verilerinizin kanuna aykırı olarak konulenmesi sebebiyle zarara uğramanız halinde ziyanın giderilmesini talep edebilirsiniz.

* Mağazalarımız ve şirketimizin bilgi güvenliği vetirelerinin planlanması, vukuf teknolojileri alt yapkaloriın oluşturulması ve yönetilmesi

* paylaşmış olduğunız ferdî verilerin doğruluğunu ve yakaımıza bildirdiğiniz şekilde en aktüel halini koruyarak, 

Ferdî verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi nedeniyle zarara uğramanız halinde zararın giderilmesini talep edebilirsiniz.

İndirmiş başüstüneğunuz klasör içre zemin saha ve zirda listelemiş başüstüneğum logoları kendi logonuzla bileğdavranıştirin.

* İş ve operasyonların sürdürülmesi, Şirket faaliyetlerimizin ve prosedürlerinin yürütülebilmesi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *