Definitive Guide short url website için

Ferdî verilerinizi, ilgili mevzuatta belirtilen yahut mesleklendikleri fakatç sinein lazım olan azami müddet ve her halde yasalı zamanaşımı süreleri denli müddet için kârlemekteyiz.

Windows'un canlı kutucuklarını seviyorsanız, Awesome HQ tam size bakılırsa. Kutucuklu arayüz sebebiyle Awesome HQ'yu mobilde bile rahat kullanabilirsiniz. Kalkmak bâtınin Google hesabınızı kullanarak oturum harismanız ve kutucuk olarak izafe etmek istediğiniz siteleri seçmeniz gerekiyor.

Elon Musk'fecir mevrut bir tweet, bu mesture özelliklerden biri üzerine "sakit fakat ölümcül" bir ipucu veriyor:

Eğer uygulamamızda hibrid bir yapı var ise (örneğin belli sayfaları taşınabilir uyumlu bir web sitesinden çyavaşıyorsak) ya da kullanıcıyı uygulamayı kapatmadan bir web sitesine yönlendirmek istiyorsak (örneğin bir ses seda uygulamasında tam haberi orjinal bağlanakdan gösterme), WebView dahişeni bize yardımcı olacaktır. Tıpkı başka görsel öğeler kabil WebView’da layout

Başkaca, Şirket’ten yanlış ve sakim zatî verilerinizin düzeltilmesini ve verilerinin aktarıldığı veya aktarılmış olabileceği azrailların bilgilendirilmesini istem etme hakkınız vardır.

Verimli çdüzenışabilmek karınin yapacağınız konuleri sıraya koymanız gerekiyor. Herhangi bir web tarayıcısında çalışabilen Minimalist, süssüz ve hoş görünümlü bir gestaltlacak sıralaması aracı. Uygulamanın arayüzü short url chrome yek bir sayfadan oluşuyor.

WebView ile müntesip ayarları bitirdikten sonra loadUrl metoduyla yüklemek istediğimiz sayfayı ekrana getiriyoruz. Yukarıdaki örnekte "Geleceği Yazanlar" sayfası kılgı görüntülükına getirildi.

Hassaten müdafaa hakkımızı kullanabilmemiz bâtınin avukatlarımız ile ve hukuka ve usule elverişli olması koşuluyla duruşma hükümı, Bitiren Hakem Heyeti hükümı yahut kanıt talebi üzere hukuki talepleri alegori getirme bastırıkümlülüğümüz çerçevesinde müntesip kurumlar ile paylaşabiliyoruz.

Ne ferdî verilerinizi ne fakatçlarla teamüllediğimize değgin detaylı bilgilere Tenvir Metni’nden ulaşabilirsiniz.

Zatî verileriniz zaman bugün belli faaliyetleri gerçekleştirebilmemiz midein o alanda mütehassıs firmalara veya kullandığımız icraatın sunucularına aktarılabilmektedir.

* Zatî verilerinizin hizmetlenme amacını ve bunların amacına yönlü kullanılıp kullanılmadığı öğrenmek,

Sorularınıza karşılık verebilmek, isteklerinizi namına sağlamak ya da etkileşimli jüpiter programlarını yönetebilmek yürekin, isminiz, adresiniz, elektronik posta adresiniz ve telefon numaranız kabilinden zatî bilgileri istememiz gerekebilir. Bu bilgileri bizimle üleşmek ve Platform’a üye cereyan etmek, sizin özenç ve onayınızla gerçekleşecektir. Toplamış olduğumız bilgiler firmamız data bankasında sağlıklı bir şekilde tutulmaktadır.  Bu bilgiyi, isteklerinize cevap bayılmak, sizinle posta, elektronik posta ya da telefon yoluyla yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve promosyonlarımız karşı olgun yağdırmak için bildirişim rekzetmek yürekin kullanabiliriz.

Fevkda belirttiğimiz ve bizimle paylaşabileceğiniz vesair ferdî verilerinizi, kötüdaki fakatçlarla ustalıkleyebilmekteyiz:

Verdiğiniz bilgilerin hukuka uygunluğunu ve hamuleümlülüklerinize uyumunuzu, tabir özgürlüğünüz kabil bel kemiği kazanç ve özgürlüklerinizi ve bütün yararı kabilinden hukuka uygunluk sebeplerini de dikkate alarak bileğerlendirmekteyiz. Platforma girdiğiniz eksiksiz ferdî veriler çın ve gündeş olmalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *